Kształcenie Neocjacyjne™

KSZTAŁCENIE NEOCJACYJNE™

Czas czytania: 3 min.

Patrząc na wszechobecną negację, kryzysy, lęk czy szerzące się egoizmy nie sposób być obojętnym. Zjawiska te obecne są również w naszych firmach. Niestety, lata zaniedbań w biznesie spowodowały, że skoro około 84 % pracowników nie lubi swojej pracy, trudno znaleźć taką organizację, która potrafi odpowiednio połączyć faktor finansowy swojego działania z ludzkim. I doprowadzić do sytuacji, że to pracownicy będą dźwignią sukcesu w każdym zadaniu, nawet jeśli koniunktura zawodzi. Do tego potrzebne są odpowiednie narzędzia i świadomość. 

Skoro komunikacja jest fundamentem naszego społecznego życia jesteśmy zobligowani, żeby dbać o jej jakość. Dlatego, podstawowym obowiązkiem każdego z nas jest kształcenie się w tym zakresie. Wiemy wszyscy, że edukacja powszechna ogromnie zaniedbuje te tematy, a autoedukacja dorosłych nie jest jeszcze wystarczająco rozwijana. Dlatego, to na barkach biznesu spoczywa ciężar dostarczenia wiedzy o prawidłach współczesnej komunikacji i wprowadzania jej w praktykę. Takie kształcenie nie przynosi tylko ogólnego dobra ludziom je odbierającym. Jeśli jest dopasowane do rzeczywistości, innowacyjne i fascynujące w swojej skuteczności, stanowi podstawę do rozwoju biznesu.

To właśnie taką dewizę mieliśmy jako Bring Neotiations® tworząc plan działań edukacyjnych rozpowszechniających idee Neocjacji™ i Reguły Ringów™. 

My to wiemy doskonale: kluczem do poprawy rzeczywistości (także zawodowej) jest zmiana świadomości komunikacyjnej na temat procesów, zależności, narzędzi. W firmach, taki proces powinny przechodzić teraz wszystkie poziomy struktury organizacyjnej (zarówno wykonawcze, jak i zarządcze). Uczenie się „nowego świata”, poprzez poznawanie tego, na czym polega dobra, skuteczna jego komunikacja, by kształtować i osiągać cele pozwoli na prawdziwą transformację. Dzięki niej, w szybkim tempie udowodnimy sobie, że nowe podejście jest nie tylko możliwe, ale i opłacalne! 

Kształcenie Neocjacyjne™ oparte na Regule Ringów™ ma pomóc we wprowadzeniu nowych standardów, nowych sposobów myślenia i działania profitowego do Waszej organizacji. W Bring Neotiations® stworzyliśmy Kompetencję Neocjacyjną™ oraz wypracowaliśmy niezwykle skuteczną metodykę jej nabywania. Wyciągnęliśmy wnioski z około 20-letniej praktyki doradzania i kształcenia biznesowego. Skuteczność naszych metod to połączenie doświadczeń i innowacyjnych narzędzi. 

Zarówno Wy, jak i my wiemy, że luka kompetencyjna rośnie.
Wielu z nas gubi się w nowoczesności, tempie pracy i wymaganiach, które wydają się być ponad miarowe. Stąd, Kształcenie Neocjacyjne™ jest wzorem transformacyjnego działania. Scala człowieka zawodowo i prywatnie. Nie jesteśmy inni w domu i w pracy, a przynajmniej nie możemy tych masek nosić bezkosztowo. Wypalenie i brak wyników nie biorą się wyłącznie z przestymulowania. Biorą się z udawania!

Za punkt honoru postawiliśmy sobie, by przygotować dla Was narzędzia pozwalające osiągnąć stan spełnienia. Używaj swój potencjał, nie bój się swoich deficytów. Przynosimy Ci odpowiedzi i dajemy narzędzia, dzięki którym komunikacja staje się wreszcie zrozumiała i skuteczna, bo ukierunkowana na profit. To nie będzie łatwy proces, ale wyniki przerosną Twoje oczekiwania.   

Kształcenie Neocjacyjne™ to 5 poziomów, pięć etapów, na które składają się moduły warsztatowe i on-linowe. Nie są to szkolenia, treningi, a zbiór doświadczeń, i właśnie z tego powodu nazwaliśmy te fazy – Doświadczeniami Neocjacyjnymi™. Uczestnicy układając te innowacyjne puzzle, cieszą się z rezultatów, jakie przynosi im nabywanie Kompetencji Neocjacyjnej™. Czego więcej chcieć? W dobie totalnej transformacji, kiedy prawie nic nie jest takie, jakim się wydaje, jedno jest pewne – aby zrozumieć innego człowieka, mieć na niego wpływ i osiągać sukcesy trzeba zacząć od siebie. Wręczamy Ci klucze do Twoich własnych zamków. Nauczysz się siebie oraz efektywności w codziennym działaniu, a dzięki temu będziesz oddziaływać na otoczenie w taki sposób, by wspólnie czynić ten świat lepszym. 

Kształcenie Neocjacyjne™ realizowane może być jako osoby projekt, lub być konsekwencją Audytu Neocjacyjnego™ wykonywanego dzięki wdrażaniu Systemu neocjacyjnego™.