Dla nauczycieli/wykładowców

Bring Neotiations® dla Nauczycieli i Wykładowców

Czas czytania: < 1 min.

Nauczyciele i wykładowcy to, zaraz po rodzicach jedyne osoby, które mają szanse na stanie się autorytetami dla swoich wychowanków. Na tę chwilę ich rolę zastępują często gwiazdy Internetu, ludzie znani z popkultury, sportowcy czy politycy.

Bring Neotiations® dla Nauczycieli i Wykładowców

Niestety, coraz częściej odbieramy od młodych ludzi taki przekaz: „nauczyciele/wykładowcy są beznadziejni”. Sytuacja jest bardzo skomplikowana – w erze Internetu, gdzie absolutnie każdą informację można mieć na ekranie w ciągu milisekundy, budowanie autorytetu wiedzą, przestaje być kluczem do percepcji młodego człowieka. Natomiast stanie się przewodnikiem po wiedzy, tłumaczenie zjawisk, łączenie kropek i wyciąganie wniosków to to, czego nam ogromnie brakuje. W tych zakresach konieczna jest umiejętność budowania relacji, dobrego komunikowania się z młodymi ludźmi, których świat (w wieku kształtowania się postaw) przytłacza bardziej niż groźba złej oceny. Co niezwykle ważne, podstawy programowe w wielu krajach są reliktem przeszłości, zatem to na barkach nauczyciela i nauczycielki oraz metodyki ich działania jest powodzenie funkcjonowania w społeczeństwie. Niestety, nie ma zbyt wielu praktycznych narzędzi do kształtowania tych szkolnych i akademickich relacji. 

Budowanie autorytetu poprzez komunikację wartością i profitem, uświadamianie sobie zgodnie z Regułą Ringów™, zarówno interesów, jak i interakcji w których się znajdujemy każdego dnia, przenosić się będzie na inne dziedziny życia i możliwość efektywniejszego dotarcia do wychowanka. Dlatego, oferujemy nauczycielom i wykładowcom spotkania, warsztaty w celu prowadzenia rozmów na temat wdrażania do ich pedagogii i pedagogiki idei opracowanych przez Bring Neotiations®. 

Spotkania z nauczycielami, wykładowcami – od 45 do 75 minut, wykład plus sesja Q&A.

Programy edukacyjne, zaprojektowane na 3–6 miesięcy tworzone są pod indywidualne zamówienia.