Porozmawiajmy!
Spotkaj się z nami!

Akademia_Profesja: Neocjator™

Proces zapoznawania się, zrozumienia i wdrożenia Kompetencji Neocjacyjnej™, tak jak każdej kompetencji, wymaga czasu i uważności. Oczywiście że musi być to proces, bo w „jeden dzień” nie da się przyswoić 18 elementów, które są kluczowe dla naszego życia społecznego, a co za tym idzie biznesowego.

Właśnie z tego powodu wierzymy, że powinniśmy odpowiednio promować osoby i organizacje, które chcą by ich współpracownicy zdobywali te szlify. Dlatego, decydując się na pełną sekwencję Doświadczeń Neocjacyjnych™ w systemie R‑I‑N‑G, tym samym, otrzymujecie możliwość ukończenia „Akademii_Profesja: Neocjator™”.

Przystąpienie do Akademii premiowane jest również specjalną ceną, niższą niż gdyby poszczególne Doświadczania Neocjacyjne™, które są składowymi Akademii, kupowane były osobno. 

 

Ukończywszy Akademię menedżer otrzymuje jeszcze jeden certyfikat – otóż staje się NEOCJATOREM™/ NEOCJATORKĄ™. W dzisiejszym świecie -  fachowiec od komunikacji profitowej to niezwykle ważna profesja. Wobec kryzysów i transformacji – będzie jeszcze bardziej pożądana w każdej organizacji. W obliczu przewartościowania, z jakim mamy do czynienia obecnie i konieczności postawienia człowieka na czele piramidy wartości każdej struktury, niektóre firmy już są w procesie planowania, by powołać Dyrektora Neocjacji™. Jego/jej zadaniem jest łączenie komunikacji neocjacyjnej™ sprzedażowo, marketingowo, zakupowo, itd. i zarządzanie nią w tych częściach ich struktury macierzowej, które odpowiadają za profit, a co za tym idzie – za dobrobyt ludzi i organizacji. 

Marka Bring Neotiations® należy do:
BRING NEO P.S.A.
ul. Puławska 23/25/16
02–515 Warszawa
NIP: 5213944561
Regulamin Akademii NeocjatoraPolityka prywatności
Nasze marki:
NEOcjacje™ »
NEOLider/ka™
Transformacja komunikacji
Turnieje Ringi Ne[g]ocjacji™
Przeciw Konfliktowi w Biznesie »
JustynaGrabkowska.pl »
menu