Porozmawiajmy!
Spotkaj się z nami!

Bring Neotiations® dla wydarzeń merytorycznych

Bycie szczęśliwym, skutecznie komunikującym się ze światem człowiekiem, to marzenie praktycznie każdego z nas. Owszem, literatura daje wskazówki, jednak nabywanie kompetencji to połączenie wiedzy, umiejętności i postawy wdrożeniowej.

Reguła Ringów™ to metoda na funkcjonowanie w dzisiejszym, niepewnym świecie oraz radzenie sobie z nim i w nim. To recepta na używanie koncepcji Ringów™, jako sposobu podejścia zarówno do siebie samego/samej zawodowo i prywatnie, jak i do innych ludzi, przedmiotów czy idei, w codziennym z nimi współistnieniu.

Reguła Ringów™ jest też przewodnikiem dla organizacji, przede wszystkim biznesowych, z którymi jesteśmy związani. To dzięki tej praktyce firma uczy się nowego sposobu funkcjonowania w każdej rzeczywistości. Jego istotą jest dążenie, by ludzie i organizacja (oraz związanie z nią podmioty zewnętrzne) stanowiły zdrowy system naczyń połączonych, rozwijający się i dbający o wszystkie jego części.
Bring Neotiations® dla organizacji/firmBring Neotiations® dla nauczycieli/wykładowcówBring Neotiations® dla uczniów/studentówBring Neotiations® NGO’s
Marka Bring Neotiations® należy do:
BRING NEO P.S.A.
ul. Puławska 23/25/16
02–515 Warszawa
NIP: 5213944561
Regulamin Akademii NeocjatoraPolityka prywatności
Nasze marki:
NEOcjacje™ »
NEOLider/ka™
Transformacja komunikacji
Turnieje Ringi Ne[g]ocjacji™
Przeciw Konfliktowi w Biznesie »
JustynaGrabkowska.pl »
menu