Porozmawiajmy!
Spotkaj się z nami!

Justyna Grabkowska (47)

Wierzy, że skoro nasza cywilizacja opiera się na komunikacji, to jej uzdrowienie uzdrowi nasz świat. Stworzyła koncepcje NEOcjacji™, Reguły Ringów™ i Psychologicznego Rozwoju Organizacji™ z przekonania, że każdy powinien zadbać o swój komunikacyjny mikrokosmos, zarówno na niwie zawodowej, jak i prywatnej. Jest pewna, że to sposób na nieprzewidziane. Związana z negocjacjami od prawie 25 lat, podczas których poznawała ich pełne spektrum teoretyczne i praktyczne. Negocjowała na rzecz klienta, pracując w kancelariach prawnych i firmach doradczych, a także na rzecz interesów firm, w których sprawowała funkcje zarządcze. Wieloletnia analityczka negocjacji, audytorka procesów negocjacyjnych, twórczyni strategii, trenerka i coach negocjacyjna.

Swoją przygodę z tą dziedziną rozpoczęła w 1998 roku, już podczas studiów w Centrum Prawa Amerykańskieg, będąc jednocześnie studentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Pogłębiała wiedzę o negocjacjach i mediacjach w trakcie stypendium na Uniwersytecie Floryda, USA. Tam ukończyła LL.M (Master of Laws) w dziedzinie prawa porównawczego, pracując jednocześnie jako research assistant prof. Stuarta R. Cohna.

Zgodnie z prawem Stanu Floryda zdobyła uprawnienia mediatora certyfikowanego w sprawach cywilnych. Studiowała również na podyplomowych studiach Dyplomacji w Collegium Civitas w Warszawie.

Przekonana, że dzielenie się wiedzą jest jednym z jej podstawowych obowiązków, przez prawie 5 lat poświęcała część swojego czasu, sprawując funkcję trenera i wiceszefa programu „Capital Market Development and Regulation Program” prowadzonego przez ONZ w ramach Instytutu do spraw Badań i Szkoleń ONZ (UNITAR).

W swojej działalności nie stroni od uczestnictwa w projektach społecznych. Pełniła funkcję wiceprezesa Związku Pracodawców Warszawy i Mazowsza. Była stałym delegatem Polski z ramienia ZPWiM w Organizacji Pracodawców Stolic Europejskich (OPCE). Wspomagała też negocjacyjnie różne organizacje m.in. Ogólnopolski Związek Zawodowy Lekarzy, w ich staraniach o poprawę systemu ochrony zdrowia.

Zainteresowania w prawie kontraktów, rynku kapitałowego, zagadnień fuzji i przejęć, zarządzaniu ryzykiem i łańcuchami dostaw oraz innowacjami pomagało jej w prowadzeniu negocjacji i mediacji w praktycznie każdej dziedzinie i branży gospodarki.

W latach 2007 ‑2019 była wyłącznym licencjobiorcą Scotwork Negotiation Skills na terytorium Polski. Przez kilkanaście lat, obok realizowania treningów Scotwork tworzyła i rozwijała innowacyjne narzędzia konsultingu i diagnostyki negocjacyjnej.

Prowadziła lub współprowadziła kilkaset projektów negocjacyjnych, także międzynarodowych. Jest dumna z pracy z paroma tysiącami menedżerów przeróżnych branż, których sukcesy i porażki stanowiły dla niej doskonałą przestrzeń do nauki i prowadzenia prac badawczych. Jej klientami było kilkaset organizacji, głównie korporacji, ale i firm polskich. Obecnie wspomaga je swoją wiedzą i doświadczeniem, poprawiając marżowość dzięki wprowadzanym Systemom NEOcjacyjnym™.

Jest autorką licznych publikacji na temat negocjacji i innych sposobów rozwiązywania konfliktów, strategii oraz transformacji w biznesie, które to tematy porusza również jako prelegentka i ekspertka.

Wiele lat doświadczeń utwierdziły ją w przekonaniu, że należy postawić tamę coraz szerzej rozprzestrzeniającym się negatywnym praktykom komunikacyjnym i wprowadzić na rynek idee i praktykę NEOcjacji™ oraz koncepcję NEOŚwiata™, w którym żyjemy, pokazując Klientom złożoność zjawisk, myślenie przyszłościowe i konieczność innowacyjnego komunikowania się w biznesie i życiu prywatnym.  Jest przekonana, że koncepcje te zrewolucjonizują relacje oraz pozwolą stosującym je osobom osiągać zdecydowanie wyższy poziom spełnienia w życiu zawodowym i rodzinnym, według niej bowiem sfery te należy traktować łącznie. Obecnie jest w trakcie pisania książki prezentującej stworzone idee i wraz z zespołem wdraża je z ogromnym powodzeniem do obsługiwanych przez Bring Neotiations® organizacji.

Sprawdź moją stronę
Marka Bring Neotiations® należy do:
BRING NEO P.S.A.
ul. Puławska 23/25/16
02–515 Warszawa
NIP: 5213944561
Regulamin Akademii NeocjatoraPolityka prywatności
Nasze marki:
NEOcjacje™ »
NEOLider/ka™
Transformacja komunikacji
Turnieje Ringi Ne[g]ocjacji™
Przeciw Konfliktowi w Biznesie »
JustynaGrabkowska.pl »
menu