Porozmawiajmy!
Spotkaj się z nami!

Bring Neotiations® dla Nauczycieli i Wykładowców

Nauczyciele i wykładowcy to, zaraz po rodzicach jedyne osoby, które mają szanse na stanie się autorytetami dla swoich wychowanków. Na tę chwilę ich rolę zastępują często gwiazdy Internetu, ludzie znani z popkultury, sportowcy czy politycy.

Niestety, coraz częściej odbieramy od młodych ludzi taki przekaz: „nauczyciele/wykładowcy są beznadziejni”. Sytuacja jest bardzo skomplikowana – w erze Internetu, gdzie absolutnie każdą informację można mieć na ekranie w ciągu milisekundy, budowanie autorytetu wiedzą, przestaje być kluczem do percepcji młodego człowieka. Natomiast stanie się przewodnikiem po wiedzy, tłumaczenie zjawisk, łączenie kropek i wyciąganie wniosków to to, czego nam ogromnie brakuje. W tych zakresach konieczna jest umiejętność budowania relacji, dobrego komunikowania się z młodymi ludźmi, których świat (w wieku kształtowania się postaw) przytłacza bardziej niż groźba złej oceny. Co niezwykle ważne, podstawy programowe w wielu krajach są reliktem przeszłości, zatem to na barkach nauczyciela i nauczycielki oraz metodyki ich działania jest powodzenie funkcjonowania w społeczeństwie. Niestety, nie ma zbyt wielu praktycznych narzędzi do kształtowania tych szkolnych i akademickich relacji.

Budowanie autorytetu poprzez komunikację wartością i profitem, uświadamianie sobie zgodnie z Regułą Ringów™, zarówno interesów, jak i interakcji w których się znajdujemy każdego dnia, przenosić się będzie na inne dziedziny życia i możliwość efektywniejszego dotarcia do wychowanka. Dlatego, oferujemy nauczycielom i wykładowcom spotkania, warsztaty w celu prowadzenia rozmów na temat wdrażania do ich pedagogii i pedagogiki idei opracowanych przez Bring Neotiations®.

Spotkania z nauczycielami, wykładowcami – od 45 do 75 minut, wykład plus sesja Q&A.

Programy edukacyjne, zaprojektowane na 3–6 miesięcy tworzone są pod indywidualne zamówienia.

Marka Bring Neotiations® należy do:
BRING NEO P.S.A.
ul. Puławska 23/25/16
02–515 Warszawa
NIP: 5213944561
Regulamin Akademii NeocjatoraPolityka prywatności
Nasze marki:
NEOcjacje™ »
NEOLider/ka™
Transformacja komunikacji
Turnieje Ringi Ne[g]ocjacji™
Przeciw Konfliktowi w Biznesie »
JustynaGrabkowska.pl »
menu