Porozmawiajmy!
Spotkaj się z nami!

Ringi Ne(g)ocjacji „Biznes”™

Ostatnie lata dla biznesu to ciągły stress-test, który jak tylko kończy się w jednej dziedzinie natychmiast zaczyna w innej. W między czasie wprowadzane są zmiany strategii, struktury czy nowe technologie. W obliczu wielu zmian i niewiadomych, warto upewnić się czy na pewno porozumiewacie się w firmie efektywnym, językiem komunikacji nastawionym na profit i xxx wdrażanie zmian.

Dobrze negocjujesz, ale możesz lepiej. Przeszkoliłeś zakupy i sprzedaż, ale pytanie czy są na takim samym poziomie lub może powinni być na wyższym?

Pamiętaj, że nie tylko sprzedaż i zakupy obracają pieniędzmi firmy. Codziennie różne działy Twojej firmy zlecają = kupują różne usługi.

Może jest gdzieś ukryty leaking bucket?

Pracownicy firmy negocjują również między sobą, aby wprowadzić szybko zmiany strategii / struktury / technologię, ale czy efektywnie?

Wprowadzasz świetne rozwiązania, ale nie przynoszą one odpowiednich rezultatów? Ludzie nie mają zrozumienia o co w nich chodzi? Trudno im je wcielić w życie?

Ringi Ne(g)ocjacji „Biznes”™ to gra biznesowa, znakomita gra integracyjna, pełniąca funkcję:

diagnostyczną,
integracyjną,
rywalizacji i testowania,
edukacyjną.

Mogą wyłonić najlepszych ne(g)ocjatorów w obrębie całej firmy i poszczególnych działów, jednocześnie odbiegając od często nużącej, standardowej formy wykładowej, czy niewiele dających quizów/testów.

Dzięki Ringom Ne(g)ocjacji „Biznes”™ zdiagnozujecie:

sposób komunikacji pracowników,
kompetencje wpływającym na sukces negocjacji,
poziom wiedzy z zakresu negocjacji: techniki, style,
zintegrowanie ludzi i działów między sobą,
temperaturę relacji,
chęć/niechęć rozmowy przy użyciu spójnego języka,
jak wygląda komunikacja wewnętrzna w sytuacji rywalizacji i pracy na proficie.

Komu oferujemy Ringi Ne(g)ocjacji „Biznes”™?

dużym firmom, w które wprowadza się formatujące zmiany w dotychczasowym środowisku dotyczące startegii/technologii lub struktury.

dla wszystkich którzy podjęli ogromny wysiłek zakupu technologii i nowych systemów i chcą, aby ta zmiana została wprowadzona szybko i skutecznie w rutynę pracy pracowników, którzy mogą czerpać benefity z tej inwestycji

przedsiębiorcom, bo zapewnienie miejsca w przyszłości leży w tworzeniu profitowych porozumień

sprzedawcom, którzy chcą przejść na wyższy poziom negocjacji profitowych i długotrwałych porozumień

dla działów marketingu i trade marketingu, które zlecają usługi, czyli kupują oraz bardzo blisko współpracują ze sobą mając inne targety

działy zakupów, które zderzają się z nowymi wyzwaniami jakie spiętrzyły się po pandemii a kolejne doszły wraz z rozpoczęciem wojny. Tak zwane zakupy stawiają czoło codziennie zmieniającej się sytuacji zakupu surowców. Muszą budować długotrwałe profitowe porozumienia i zapewnić ciągły dostępność niezbędnych surowców w oczekiwanej cenie

agencjom reklamowym i mediowym, którzy codziennie negocjują SCOPE ich pracy, budują długotrwałe relacje ze swoimi Klientami, oraz kupują przestrzeń reklamową od największych reklamodawców

!

Prawie wszyscy Wasi pracownicy ne(g)ocjują każdego dnia. Ze sobą, z Kontrahentem, z Dostawcą, ze współpracującymi agencjami i podmiotami. Czy Ty masz pewność, że robią to dobrze? Że na każdym etapie negocjacji dbają o interes Twojej firmy i myślą o komforcie swoim i drugiej strony? Czy dbają o relacje? Czy potrafią definiować cele?

Jakie problemy rozwiązują Ringi Ne(g)ocjacji „Biznes”™?

• pokazuje, czym jest komunikacja oparta na proficie, na zysku dla wszystkich w nią zaangażowanych.

• może rozpocząć proces tworzenia środowiska otwartości, lub wzmacniać go, jeśli firma ma już fundament takiego współdziałania.

• rozwija więzi, pokazując, czym jest prawdziwa siła i jak ją budować, w różny sposób.

• dostarcza świetnej zabawy.

• daje neutralną przestrzeń na wzajemne się poznawanie i naukę innowacyjnego sposobu komunikacji profitowej.

• pokazuje kilka typowych i nietypowych sytuacji negocjacyjnych, w których Uczestnicy będą musieli się odnaleźć i przygotować najlepsze możliwe strategie.

Marka Bring Neotiations® należy do:
BRING NEO P.S.A.
ul. Puławska 23/25/16
02–515 Warszawa
NIP: 5213944561
Regulamin Akademii NeocjatoraPolityka prywatności
Nasze marki:
NEOcjacje™ »
NEOLider/ka™
Transformacja komunikacji
Turnieje Ringi Ne[g]ocjacji™
Przeciw Konfliktowi w Biznesie »
JustynaGrabkowska.pl »
menu