Porozmawiajmy!
Spotkaj się z nami!

NEOLider/ka™

Wydarzenia ostatnich lat bardzo wyraźnie pokazują już, że stosowane od lat modele przywódcze nie zdają egzaminu. Kryzys tradycyjnego przywództwa daje się we znaki nie tylko samemu biznesowi - firmom, ale i pracownikom, którzy potrzebują zmiany w codziennej inspiracji. Następuje era humanizmu, człowiek znowu staje w centrum zainteresowania i takie wydarzenia jak wielka akceleracja czy rezygnacja stawiają kropkę nad „i” w tej poważnej transformacji naszej rzeczywistości. W związku z tym, że wkroczyliśmy w czas bessy i borykamy się z coraz to większymi wyzwaniami związanymi z wypaleniem zawodowym, problemami zdrowotnymi pracowników przywództwo skierowane na ciągłą ekspansję przestają się sprawdzać. Słowo lider zmienia więc swoją definicję.

To czego potrzeba naszym organizacjom to spójność komunikacji i rozumienia świata. Już obserwujemy zmiany w rekrutacji. Coraz częściej poszukiwane są takie cechy jak inteligencja społeczna, emocjonalna, umiejętności stabilizowania zespołu, zarządzania emocjami i długodystansową efektywnością. W literaturze trendy te opisywane były od jakiegoś czasu, jednak dopiero dziś wdrażane są one praktycznie, na szerszą skalę, dzięki precyzyjnym, sprawdzonym naukowo narzędziom. Korzystamy z nich w NEOcjacjach™ oraz pokazując zjawiska NEOŚwiata™. Neuronauka, trasdyscyplinarość, foresight praktyczny itd., pozwalają tłumaczyć nam nas samych i siebie wzajemnie, w organizacjach, które współtworzymy i pomagać w zmianom, których doświadczamy. Mimo ogromnego cywilizacyjnego postępu technologii, wiedzy i nauki, ewolucja naszego mózgu odbywa się znacznie wolniej niż pęd rzeczywistości, który nas obezwładnia. W BRING NEO wiemy, że Transformacja komunikacji, czyli uczenie się procesów NEOcjacji™ i NEOŚwiata™ to sposób na zdefiniowanie lidera na nowo. To sposób na świadomego NEOLidera™ i świadomą NEOLiderkę™.

Porozmawiajmy o Twoich NEOLiderach i NEOLiderkach™

Umów się z nami na rozmowę!
Możesz też skontaktować się z nami mailowo:
biuro@bringneo.com
Uzupełnienie powyższego pola stanowi zgodę na otrzymywanie od Bring Neo P.S.A. z siedzibą w Warszawie newslettera zawierającego treści informacyjne, marketingowe dotyczące portalu neoswiat.com. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Marka Bring Neotiations® należy do:
BRING NEO P.S.A.
ul. Puławska 23/25/16
02–515 Warszawa
NIP: 5213944561
Regulamin Akademii NeocjatoraPolityka prywatności
Nasze marki:
NEOcjacje™ »
NEOLider/ka™
Transformacja komunikacji
Turnieje Ringi Ne[g]ocjacji™
Przeciw Konfliktowi w Biznesie »
JustynaGrabkowska.pl »
menu