Porozmawiajmy!
Spotkaj się z nami!

Jesteśmy Agencją NEOŚwiat - Analityka Ne(g)ocjacji™ specjalizującą się w skalowaniu biznesu naszych Klientów dzięki dostarczanemu im konsultingowi negocjacyjnemu. Przygotowywane przez nas w innowacyjny sposób dane, strategie, raporty wykorzystują oni do prowadzenia profitowej komunikacji biznesowej. Pozyskujemy i analizujemy informacje z różnych źródeł, stosując m.in. metodykę transdyscyplinarności oraz foresightu praktycznego. Dzięki naszym usługom skrócisz procesy, zabezpieczysz ryzyko, odpowiednio zarządzisz informacją i optymalnie wykorzystasz zasoby. Przyniesie Ci to negocjacyjny sukces i przewagę rynkową.

Celem naszego działania jest to, byś dzięki nam mógł/mogła wykorzystywać zachodzące zmiany z pożytkiem dla siebie, biznesu, który współtworzysz, i otaczających Cię ludzi. Bo tylko dzięki mądrej współpracy i zdrowym relacjom możesz mieć wpływ. Wyprzedzisz konkurencję, pobudzisz innowację i polubisz myślenie o przyszłości, a ta stanie się dzięki temu Twoją szansą, a nie ryzykiem.

Jesteśmy Twoim partnerem w rozwoju biznesu i Ciebie jako osoby, która chce:

Tworzyć profit bez względu na okoliczności.

Mądrze zarządzać ryzykiem codzienności.

Piąć się po szczeblach kariery i stawać się jeszcze bardziej profesjonalna/profesjonalny.

Mieć wiedzę, dzięki której inni będą mogli się od Ciebie uczyć.

Prowadzenie biznesu w XXI wieku nie jest łatwe. Wiele osób chce to robić tak jak kiedyś, starymi
metodami. One nie działają. Wyjątkowość naszej Agencji polega na tym, że łączymy
wypróbowane narzędzia z przyszłościowymi instrumentami zarządczymi, konsultingowymi,
edukacyjnymi i diagnostycznymi. Przejawem tego jest nasza unikalna oferta. Dzięki niej otrzymasz od nas to, czego rzeczywistość od Ciebie wymaga:

Wnioski z codziennych zdarzeń – wiedzę pozyskiwaną szybko i celowaną w Twoje potrzeby, co jest kluczem do podejmowania dobrych decyzji.

Przewidywania, jak to, co dzieje się dzisiaj, będzie wpływać na Twój biznes jutro, za kilka miesięcy, czy rok, a to klucz do dostrzegania szans dla siebie i swojej organizacji.

Sposoby na komunikowanie się w środowisku biznesu międzykulturowego, co jest kluczowe dla rozwoju firmy na arenie polskiej i międzynarodowej.

Znajomość uwarunkowań gospodarczych i politycznych w krajach Twoich kontrahentów, a to klucz do budowania dobrych relacji dzięki rozumieniu, co w trawie piszczy.

Narzędzia przygotowujące na niespodziewane, które są kluczem do elastyczności w aktualizacji strategii negocjacyjnych, systemów działania i sposobów na zarządzanie ryzykiem.

Dostarczamy naszym Klientom to, czego chcą, potrzebują i muszą mieć dzięki naszemu działaniu w ramach myślenia transdyscyplinarnego. Każdy analizowany przez nas aspekt jest opracowywany przez zespoły złożone z ekspertów z różnych dziedzin, często nieoczywistych dla danego zagadnienia, co daje nam możliwość zaprezentowania nie tylko głębokich wniosków, lecz także ich oryginalności.

Wymogi NEOŚwiata™ - Doradztwo

Mikrokonsulting

Ty masz problem biznesowy - my szybko go analizujemy i rozwiązujemy. W ramach mikrokonsultingu dobierzemy odpowiedni zespół ekspercki i przyniesiemy Ci dane, jakich potrzebujesz. Otrzymasz rozwiązanie negocjacyjne, którego nie znajdziesz wewnątrz swojej organizacji.

Siła Mikrokonsultingu: szybkość, dostępność, precyzja.

NEOŚwiat™ OMNI

Zyskaj stały dostęp do sieci ekspertów NEOŚwiata™ i naszych narzędzi. To pakiet subskrypcyjny, w ramach którego zyskasz “stałe łącze” z naszym ekspertem lub ekspertami. Będą oni na bieżąco rozwiązywać problemy Twojego biznesu. Stała, miesięczna opłata, w zależności od pakietu, który wybierasz.

Siła NEOŚwiata™ OMNI: wygoda, dostępność, stałość.

Projekty & Strategie

Otrzymasz informacje o warunkach negocjacyjnych w danej branży, rynku czy państwie i strategię negocjacyjną. Zyskasz możliwość odbycia symulacji negocjacji i monitoring Twoich postępów negocjacyjnych.

Siła Projektów & Strategii: kompleksowość, bezpieczeństwo, profesjonalizm negocjacyjny.

Briefingi

Przygotujemy Cię do spotkania i negocjacji z kontrahentem, udziału w delegacji zagranicznej czy targach międzynarodowych. Otrzymasz najważniejsze informacje, które zagwarantują Ci sukces. Poznasz problemy związane z komunikowaniem się/prezentacją własnych osiągnięć w danym państwie regionie.

Siła Briefingów: syntetyczna wiedza, holistyczne podejście, negocjacyjne innowacje.

Uczenie się NEOŚwiata™ - Edukacja

Pozwól swoim współpracownikom nauczyć się jak skanować horyzont w poszukiwaniu szans i wyzwań dla Twojego biznesu, jak odczytywać trendy, które będą miały wpływ na przyszłość Twojej branży, jak ograniczyć lęk przed przyszłością i ją współkształtować. Pobudź innowacyjne myślenie i poszerz ich kompetencje do diagnozowania szans i ryzyk biznesowych. To radykalnie poprawisz profitowość.

Siła Warsztatów & Wystąpień: innowacyjność, wielowymiarowość, strategiczność.

Warsztaty & Wystąpienia

Otrzymasz kompleksową analizę problemu, uwzględniającą szeroki kontekst (np. uwarunkowania polityczne, społeczne, gospodarcze, kulturowe w danym państwie/regionie). Nasi eksperci przeprowadzą selekcję kluczowych dla Ciebie informacji, przedstawią Ci rekomendacje rozwiązania problemu.

Siła analiz i raportów: kompleksowość, szczegółowość, pewność.

Analizy & Raporty

Każdy zawodnik, bez względu na dyscyplinę, żeby być dobrym i jeszcze lepszym musi mieć dobrego trenera. Osobę, która wie, jak robić to, co w danej chwili jest optymalne. Jak utrzymać motywację do rozwoju, jak dostrzegać błędy i korygować je. W biznesie taki trener powinien łączyć ze sobą dwie funkcje – coacha i mentora. I taką właśnie usługę Ci proponujemy. Nasi eksperci zapewnią Ci wsparcie, dzięki któremu Twoja biznesowa ścieżka będzie mniej kręta. Unikalność naszej oferty tkwi w połączeniu wiedzy o świecie, ne(g)ocjacjach i doświadczeniu w pracy z wymagającymi sytuacjami.

Siła mentoringu: nie jesteś sam/a, nie idziesz sam/a nie decydujesz sam/a.

Mentoring

Porozmawiajmy o Twoich negocjacjach w NEOŚwiecie™.

Wypełnij formularz, aby umówić się z nami na rozmowę!
Możesz też skontaktować się z nami mailowo:
biuro@bringneo.com
Uzupełnienie powyższego pola stanowi zgodę na otrzymywanie od Bring Neo P.S.A. z siedzibą w Warszawie newslettera zawierającego treści informacyjne, marketingowe dotyczące portalu neoswiat.com. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Marka Bring Neotiations® należy do:
BRING NEO P.S.A.
ul. Puławska 23/25/16
02–515 Warszawa
NIP: 5213944561
Regulamin Akademii NeocjatoraPolityka prywatności
Nasze marki:
NEOcjacje™ »
NEOLider/ka™
Transformacja komunikacji
Turnieje Ringi Ne[g]ocjacji™
Przeciw Konfliktowi w Biznesie »
JustynaGrabkowska.pl »
menu