Porozmawiajmy!
Spotkaj się z nami!

Doświadczenia Neocjacyjne™

Doświadczenia Neocjacyjne™ to 5 poziomów kształcenia

Żeby zapoznać się z programem etapu, kliknij w literę
B
Baza
R
Rozwój
I
Imersja
N
Naturalność
G
Geniusz
Podróż przez „5 kontynentów”, tak ułożyliśmy tę fascynującą przygodę w głąb siebie. Motyw przewodni każdego z pięciu poziomów Doświadczenia Neocjacyjnego™ to jeden z najważniejszych mitów, legend założycielskich danej części świata. W ten oto sposób podkreślamy, iż ludzie od zarania komunikowali się, w celu zdobywania, rozwiązywania konfliktów, przeciwdziałania sporom, i to takie historie nadal budują naszą cywilizację.

Akronim, który tworzą litery poszczególnych Doświadczeń B‑R‑I-N‑G wskazuje, że naszym celem jest przyniesienie do Waszej firmy (bring- ang. przynosić, dostarczać) innowacje, dzięki którym będziecie przygotowani na niespodziewane, a Wy dalej będziecie przynosić sobie dzięki temu know-how powodzenie i profit. Samoświadomość i profesjonalizm będą, wraz z kolejnymi Doświadczeniami (Baza, Rozwój, Imersja, Naturalność i Geniusz), na stałe osadzać się w strukturach, jako znak firmowy Waszej działalności.

Wszystkie Doświadczenia zostały przeniesione do on-line, zatem prowadzone są również w formie “na odległość”.

Coaching Neocjacyjny™

Pytamy o komunikowanie się. Komunikujemy się pytaniami. Coaching neocjacyjny™ to narzędzie indywidualnej pracy z osobą, która będąc (zazwyczaj) na dość wysokim, lub bardzo wysokim stanowisku wymaga koncentracji na tak wrażliwych tematach, że sesje grupowe nie są brane pod uwagę. Plan coachingu ustala się indywidualnie z uczestnikiem analizując jego/jej Ring Interesów™, ale też realizując zakresy odkrywane podczas każdej sesji. 

 

Uczestnicy tych procesów wypowiadają się na ich temat w samych superlatywach, np.: „Ten coaching przekonstruował moje życie, stałem się świadomy siebie” czy „Nigdy bym się nie spodziewała, że źródło moich zawodowych bolączek było właśnie w tym miejscu. Odkryłam je, przepracowaliśmy te zakresy i wreszcie kamień spadł mi z serca, co najważniejsze – odmieniło to moje życie prywatne”. 

 

Zapraszamy na doświadczenie Coachingu Neocjacyjnego™ wszystkie te osoby, których decyzje oddziałują na firmę znacząco, zarówno pod względem finansowym, jak i organizacyjnym. Czy jakikolwiek utalentowany zawodnik mógłby osiągnąć szczyty bez świetnego trenera i wielu godzin wspólnej pracy? Odpowiedzialność za procesy nie może być brana na siebie jedynie w oparciu o ambicję i odwagę, musi być brana w oparciu o wiedzę i pokorę. A te uzyskuje się dzięki patrzeniu w lustro, które przynosi autofeedback. Intymność i skuteczność neocjacyjnego™ podejścia do coachingu, pozwoliła wielu osobom odnaleźć sens oraz zaoszczędziła miliony złotych. 

Dowiedz się o Akademii_Profesja: Neocjator™
Marka Bring Neotiations® należy do:
BRING NEO P.S.A.
ul. Puławska 23/25/16
02–515 Warszawa
NIP: 5213944561
Regulamin Akademii NeocjatoraPolityka prywatności
Nasze marki:
NEOcjacje™ »
NEOLider/ka™
Transformacja komunikacji
Turnieje Ringi Ne[g]ocjacji™
Przeciw Konfliktowi w Biznesie »
JustynaGrabkowska.pl »
menu