Porozmawiajmy!
Spotkaj się z nami!

KSZTAŁCENIE NEOCJACYJNE™

Patrząc na wszechobecną negację, kryzysy, lęk czy szerzące się egoizmy nie sposób być obojętnym. Zjawiska te obecne są również w naszych firmach. Niestety, lata zaniedbań w biznesie spowodowały, że skoro około 84 % pracowników nie lubi swojej pracy, trudno znaleźć taką organizację, która potrafi odpowiednio połączyć faktor finansowy swojego działania z ludzkim. I doprowadzić do sytuacji, że to pracownicy będą dźwignią sukcesu w każdym zadaniu, nawet jeśli koniunktura zawodzi. Do tego potrzebne są odpowiednie narzędzia i świadomość.

Skoro komunikacja jest fundamentem naszego społecznego życia jesteśmy zobligowani, żeby dbać o jej jakość. Dlatego, podstawowym obowiązkiem każdego z nas jest kształcenie się w tym zakresie. Wiemy wszyscy, że edukacja powszechna ogromnie zaniedbuje te tematy, a autoedukacja dorosłych nie jest jeszcze wystarczająco rozwijana. Dlatego, to na barkach biznesu spoczywa ciężar dostarczenia wiedzy o prawidłach współczesnej komunikacji i wprowadzania jej w praktykę. Takie kształcenie nie przynosi tylko ogólnego dobra ludziom je odbierającym. Jeśli jest dopasowane do rzeczywistości, innowacyjne i fascynujące w swojej skuteczności, stanowi podstawę do rozwoju biznesu.

To właśnie taką dewizę mieliśmy jako Bring Neotiations® tworząc plan działań edukacyjnych rozpowszechniających idee Neocjacji™ i Reguły Ringów™. 

My to wiemy doskonale: kluczem do poprawy rzeczywistości (także zawodowej) jest zmiana świadomości komunikacyjnej na temat procesów, zależności, narzędzi. W firmach, taki proces powinny przechodzić teraz wszystkie poziomy struktury organizacyjnej (zarówno wykonawcze, jak i zarządcze). Uczenie się „nowego świata”, poprzez poznawanie tego, na czym polega dobra, skuteczna jego komunikacja, by kształtować i osiągać cele pozwoli na prawdziwą transformację. Dzięki niej, w szybkim tempie udowodnimy sobie, że nowe podejście jest nie tylko możliwe, ale i opłacalne! 

Kształcenie Neocjacyjne™ oparte na Regule Ringów™ ma pomóc we wprowadzeniu nowych standardów, nowych sposobów myślenia i działania profitowego do Waszej organizacji. W Bring Neotiations® stworzyliśmy Kompetencję Neocjacyjną™ oraz wypracowaliśmy niezwykle skuteczną metodykę jej nabywania. Wyciągnęliśmy wnioski z około 20-letniej praktyki doradzania i kształcenia biznesowego. Skuteczność naszych metod to połączenie doświadczeń i innowacyjnych narzędzi. 
Zarówno Wy, jak i my wiemy, że luka kompetencyjna rośnie.
Wielu z nas gubi się w nowoczesności, tempie pracy i wymaganiach, które wydają się być ponad miarowe. Stąd, Kształcenie Neocjacyjne™ jest wzorem transformacyjnego działania. Scala człowieka zawodowo i prywatnie. Nie jesteśmy inni w domu i w pracy, a przynajmniej nie możemy tych masek nosić bezkosztowo. Wypalenie i brak wyników nie biorą się wyłącznie z przestymulowania. Biorą się z udawania!
Za punkt honoru postawiliśmy sobie, by przygotować dla Was narzędzia pozwalające osiągnąć stan spełnienia. Używaj swój potencjał, nie bój się swoich deficytów. Przynosimy Ci odpowiedzi i dajemy narzędzia, dzięki którym komunikacja staje się wreszcie zrozumiała i skuteczna, bo ukierunkowana na profit. To nie będzie łatwy proces, ale wyniki przerosną Twoje oczekiwania.
Kształcenie Neocjacyjne™ to 5 poziomów, pięć etapów, na które składają się moduły warsztatowe i on-linowe. Nie są to szkolenia, treningi, a zbiór doświadczeń, i właśnie z tego powodu nazwaliśmy te fazy – Doświadczeniami Neocjacyjnymi™. Uczestnicy układając te innowacyjne puzzle, cieszą się z rezultatów, jakie przynosi im nabywanie Kompetencji Neocjacyjnej™. Czego więcej chcieć? W dobie totalnej transformacji, kiedy prawie nic nie jest takie, jakim się wydaje, jedno jest pewne – aby zrozumieć innego człowieka, mieć na niego wpływ i osiągać sukcesy trzeba zacząć od siebie. Wręczamy Ci klucze do Twoich własnych zamków. Nauczysz się siebie oraz efektywności w codziennym działaniu, a dzięki temu będziesz oddziaływać na otoczenie w taki sposób, by wspólnie czynić ten świat lepszym.
Za punkt honoru postawiliśmy sobie, by przygotować dla Was narzędzia pozwalające osiągnąć stan spełnienia. Używaj swój potencjał, nie bój się swoich deficytów. Przynosimy Ci odpowiedzi i dajemy narzędzia, dzięki którym komunikacja staje się wreszcie zrozumiała i skuteczna, bo ukierunkowana na profit. To nie będzie łatwy proces, ale wyniki przerosną Twoje oczekiwania.
Marka Bring Neotiations® należy do:
BRING NEO P.S.A.
ul. Puławska 23/25/16
02–515 Warszawa
NIP: 5213944561
Regulamin Akademii NeocjatoraPolityka prywatności
Nasze marki:
NEOcjacje™ »
NEOLider/ka™
Transformacja komunikacji
Turnieje Ringi Ne[g]ocjacji™
Przeciw Konfliktowi w Biznesie »
JustynaGrabkowska.pl »
menu