Porozmawiajmy!
Spotkaj się z nami!

Bring Neotiations® dla Uczniów i Studentów

W myśl założeń Bring Neotiations™, każdy z nas powinien być świadomy, jak ważną rolę w naszym życiu pełni komunikacja. Optymalną sytuacją byłoby gdyby dzieci, od najmłodszych lat były uczone odpowiednich zachowań. Niestety, dekady, a może nawet setki lat zaniedbań pokazują, że niestety, ani szkoła, ani często w związku z tym wychowani w systemie edukacji powszechnej rodzice nie są przygotowani do kształtowania dobrych postaw komunikacyjnych.

Niska świadomość komunikacyjna wzmacniana jest obecnie technologią. O ile Internet nie jest ani dobry, ani zły, nasi najmłodsi, nie mając odpowiednich wzorców spoza świata wirtualnego uważają, że takimi właśnie prawami rządzi się cała komunikacja. Skutki takiego stanu rzeczy są coraz boleśniejsze. Nie możemy pozwolić na to, żeby świat on-line’u wyznaczał standardy, wówczas bowiem nasze społeczeństwa zmienią się nie do poznania.

Nasze doświadczenia pokazują, że młodzi ludzie chcą się uczyć komunikacji. Sesje o Neocjacjach™, budowanie Ringów Interesów™ i Interakcji działają świetnie, bo uczestnicy pobudzają swoją kreatywność, sięgają po przykłady, angażują się w projektowanie swoich zachowań.

Fakt, iż na początku ich społecznego rozwoju dzieci i młodzież otrzymają wskazówki do tego, w jaki sposób skutecznie komunikować się z drugim człowiekiem, spowalniać komunikację, pokazywać realne emocje, jest ogromnym kapitałem rozwojowym. Konieczne jest mówienie o wspólnych wartościach. Spotkania z nami stają się katalizatorami rozmów w domu, z rodziną, czy z przyjaciółmi. Uruchamiamy tym samym efekt domina, by wspomóc dzieci i młodzież w przekonaniu, że mogą poprawiać swój rzeczywisty świat, bo do tej pory operowali głównie naciskając klawisza enter.

Spotkania z uczniami, studentami – od 45 do 75 minut, wykład plus sesja Q&A.

Marka Bring Neotiations® należy do:
BRING NEO P.S.A.
ul. Puławska 23/25/16
02–515 Warszawa
NIP: 5213944561
Regulamin Akademii NeocjatoraPolityka prywatności
Nasze marki:
NEOcjacje™ »
NEOLider/ka™
Transformacja komunikacji
Turnieje Ringi Ne[g]ocjacji™
Przeciw Konfliktowi w Biznesie »
JustynaGrabkowska.pl »
menu